O OLEJOCH  |  AKO VYBRAŤ OLEJ  |  TYPY OLEJOV  |  "TOP" OLEJE  |  DOPORUČENÉ OLEJE  |  KONTAKT

Doporučenia výrobcov olejov a mazív, takzvané "mazacie plány"

Výber správneho motorového oleja podľa typu automobilu


Pri výbere motorového oleja je vždy nutné dodržať špecifikácie určené výrobcom automobilu, ktoré nájdete v servisnej knižke. Ak tieto informácie nemáte, môžu Vám pomôcť tieto doporučenia výrobcov olejov a mazív tzv. "mazacie plány". Tieto doporučenia Vám pomôžu zistiť, aký olej výrobca doporučuje pre vaše vozidlo. Postačí si z uvedených možností zvoliť źnačku Vášho obľúbeného výrobcu motorového oleja. Budete presmerovaný na stránku výrobcu, kde podľa parametrov vášho vozidla zistíte typ oleja, ktorý je vhodný a odporúčaný pre Váš automobil.
Doporučené oleje a mazivá výrobcom Castrol, výber oleja podľa automobilu

CASTROL - doporučenia výrobcu


Mazacie plány sú doporučenia výrobcu mazív a olejov Castrol. Po príchode na stránky v pravej časti zvoľte odkaz "Mazacie plány". Potom vyberte výrobcu vášho auta, špecifikujte model. V poslednom kroku je uvedený odporúčaný typ oleja pre Váš automobil.
Doporučené oleje - Castrol

Motorové oleje CASTROL


Široká ponuka značky Castrol
Doporučené oleje a mazivá výrobcom Shell, výber  oleja podľa typu automobilu

SHELL - doporučenia výrobcu


Mazacie plány sú doporučenia výrobcu mazív a olejov Shell. Po príchode na stránku zvoľte druh automobilu (osobné, nákladné, motorka atď.), ďalej zvoľte výrobcu, model auta, potom sa zobrazí výrobcom odporúčaný olej pre Váš automobil.
Doporučené oleje - Shell

Motorové oleje SHELL


Široká ponuka značky Shell
Doporučené oleje a mazivá výrobcom Total, výber správneho oleja podľa typu a značky automobilu

TOTAL - doporučenia výrobcu


Mazacie plány sú doporučenia výrobcu mazív a olejov Total. Po príchode na stránku, je v anglickom jazyku, výberom špecifikujete typ vozidla, značku, model, motor a po poslednom kroku sa zobrazí vhodný olej pre Váš automobil.
Doporučené oleje - Total

Motorové oleje TOTAL


Široká ponuka značky Total
Doporučené oleje a mazivá výrobcom Elf, výber správneho oleja podľa typu a značky automobilu

ELF - doporučenia výrobcu


Mazacie plány sú doporučenia výrobcu mazív a olejov Elf. Po príchode na stránku, je v anglickom jazyku, výberom špecifikujete typ vozidla, značku, model, motor a po poslednom kroku sa zobrazí vhodný olej pre Váš automobil.
Doporučené oleje - Elf

Motorové oleje ELF


Široká ponuka značky Elf
Doporučené oleje a mazivá výrobcom Valvoline, výber správneho oleja podľa typu a značky automobilu

VALVOLINE - doporučenia výrobcu


Mazacie plány sú doporučenia výrobcu mazív a olejov Valvoline. Po príchode na stránku, je v anglickom jazyku. Z roletovej ponuky vyberte značku vášho vozidla, model a typ auta a tiež počet najazdených kilometrov. Potom sa zobrazí odporúčaný olej pre Váš automobil.
Doporučené oleje - Valvoline

Motorové oleje VALVOLINE


Široká ponuka značky Valvoline
Doporučené oleje a mazivá výrobcom Mobil, výber správneho oleja podľa typu a značky automobilu

MOBIL - doporučenia výrobcu


Mazacie plány sú doporučenia výrobcu mazív a olejov Mobil. Po príchode na stránku, je v nemeckom jazyku. Po kliknutí hneď do prvého možného riadku vpíšte značku auta a stlačte "Enter" (kliknite "Suche"). Na nasledujúcej strane vyberte typ vozidla. Ak sa na stránke nenachádza, na konci zoznamu stlačte tlačidlo "Show all results", potom vyberte vaše auto. Na nasledujúcej strane je uvedený odporúčaný olej pre vaše vozidlo.
Doporučené oleje - Mobil

Motorové oleje MOBIL


Široká ponuka značky Mobil
Doporučené oleje a mazivá výrobcom Liqui Moly, výber správneho oleja podľa typu a značky automobilu

LIQUI MOLY - doporučenia výrobcu


Mazacie plány sú doporučenia výrobcu mazív a olejov Liqui Moly. Po príchode na stránku, je v anglickom jazyku. Po kliknutí zvoľte ikonou, akého typu je váš automobil. Potom zvoľte výrobcu vozidla z ponúkaných možností. Ďalej špecifikujte typ vášho vozidla a motorizáciu. Potom uvidíte oleja výrobcu Liqui Moly určené pre Váš automobil.
Doporučené oleje - Liqui Moly

Motorové oleje LIQUI MOLY


Široká ponuka značky Liqui Moly
Doporučené oleje a mazivá výrobcom Motul, výber správneho oleja podľa typu a značky automobilu

MOTUL - doporučenia výrobcu


Mazacie plány sú doporučenia výrobcu mazív a olejov Motul. Po príchode na stránku, je v anglickom jazyku. Môžete vyhľadať typ auta priamo vo vyhľadávacom políčku, alebo olej vyhľadáte pomocou výberu automobilu, značky, modelu auta atď. Až sa dostanete k olejom, vhodným pre vaše vozidlo.
Doporučené oleje - Motul

Motorové oleje MOTUL


Široká ponuka značky Motul
Doporučené oleje a mazivá výrobcom Selenia, výber správneho oleja podľa typu a značky automobilu

SELENIA - doporučenia výrobcu


Mazacie plány sú doporučenia výrobcu mazív a olejov Selenia. Po príchode na stránku, je v anglickom jazyku. Zvolte značku auta. Ďalej vyberiete možnosť "Motorcars" a presný typ vášho vozidla a potvrdíte stlačením "search". Teraz stačí len vybrať konkrétnu verziu vášho auta a zistíte vhodný olej.
Doporučené oleje - Selenia

Motorové oleje SELENIA


Široká ponuka motorových olejov
Doporučené oleje a mazivá výrobcom Paramo, výber správneho oleja podľa typu a značky automobilu

PARAMO - doporučenia výrobcu


Mazacie plány sú doporučenia výrobcu mazív a olejov Paramo, oleje Mogul. Po príchode na stránku vyplňte všetky parametre vášho automobilu. Následne sa zobrazí odporúčaný olej pre vaše auto.
Doporučené oleje - Paramo

Motorové oleje PARAMO


Široká ponuka motorových olejov
Doporučené oleje a mazivá výrobcom Fuchs, výber správneho oleja podľa typu a značky automobilu

FUCHS - doporučenia výrobcu


Mazacie plány sú doporučenia výrobcu mazív a olejov Fuchs. Po príchode na stránku, je v nemeckom jazyku. Na hlavnej strane môžete zvoliť jazyk (anglicky, nemecky, poľsky atď), ďalej špecifikujte typ auta (osobné, nákladné, motocykel atď.), Vyberte z roletovej ponuky výrobcu, model a typ auta. V pravom spodnom rohu potom kliknite pre zobrazenie popisu, ďalším klikom pre zobrazenie hľadaných dát, teda zoznam doporučenýách kvapalín pre váš automobil.
Doporučené oleje - Fuchs

Motorové oleje FUCHS


Široká ponuka motorových olejov
Doporučené oleje a mazivá výrobcom Eni, výber správneho oleja podľa typu a značky automobilu

ENI - doporučenia výrobcu


Mazacie plány sú doporučenia výrobcu mazív a olejov Eni. Po príchode na stránku, je v prvej možnosti olej vyhladať zadaním značky a typu auta alebo v druhej možnosti zadajte kategóriu, výrobcu, model a typ auta, vhodné oleje sa zobrazia po kliknutí na "zoznam typov olejov".
Doporučené oleje - Eni

Motorové oleje ENI


Široká ponuka motorových olejov
Doporučené oleje a mazivá výrobcom Gulf, výber správneho oleja podľa typu a značky automobilu

GULF - doporučenia výrobcu


Mazacie plány sú doporučenia výrobcu mazív a olejov Gulf. Po príchode na stránku, je v anglickom jazyku. Prvou možnosťou je vyhladať oleje zadaním značky a modelu auta alebo v druhej možnosti zadajte kategóriu, výrobcu a model auta. Vhodné oleje sa zobrazia po zadaní požadovaných údajov.
Doporučené oleje - Gulf

Motorové oleje GULF


Široká ponuka motorových olejov
Doporučené oleje a mazivá výrobcom Q8, výber správneho oleja podľa typu a značky automobilu

Q8 - doporučenia výrobcu


MMazacie plány sú doporučenia výrobcu mazív a olejov Q8. Po príchode na stránku, je v anglickom jazyku. Prvou možnosťou je vyhladať oleje zadaním značky a modelu auta alebo v druhej možnosti zadajte kategóriu, výrobcu, model a typ auta. Vhodné oleje sa zobrazia po zadaní požadovaných údajov.
Doporučené oleje -Q8

Motorové oleje Q8


Široká ponuka motorových olejov
Doporučené oleje a mazivá výrobcom Omv, výber správneho oleja podľa typu a značky automobilu

OMV - doporučenia výrobcu


Mazacie plány sú doporučenia výrobcu mazív a olejov Omv. Po príchode na stránku, je v českom jazyku. Zadajte kategóriu, značku, radu a model auta. Vhodné oleje sa zobrazia po kliknutí na "vyhledávání".
Doporučené oleje -Omv

Motorové oleje OMV


Široká ponuka motorových olejov
Doporučené oleje a mazivá výrobcom Ravenol, výber správneho oleja podľa typu a značky automobilu, Ravenol ponúka širokú škálu prevodových olejov, dá sa povedať že v jeho ponuke nájdete prevodový olej na akúkoľvek prevodovku

RAVENOL - doporučenia výrobcu


Mazacie plány sú doporučenia výrobcu mazív a olejov Ravenol, v ponuke nájdete motorové oleje ale predovšetkým prevodové oleje predne podľa špecifikácie za rozumnú cenu. Ideálne je si zvoliť nemeckú stránku, tam nájdete úplné informácie ale hlavne kompletné. Po príchode na stránku, je v nemeckom jazyku, Kliknite "Öl-Finder" ďalej Pkw, ďalej "Marke" ako Značku automobilu, model a typ. Po zadaní sa zobrazia vhodné oleje pre daný automobil.
Doporučené oleje -Ravenol

Motorové oleje Ravenol


Ponuka prevodových olejov Ravenol
Doporučené oleje a mazivá výrobcom Repsol, výber správneho oleja podľa typu a značky automobilu

REPSOL - doporučenia výrobcu


Mazacie plány sú doporučenia výrobcu mazív a olejov Repsol. Po príchode na stránku, je v českom jazyku. Zadajte kategóriu, značku, model, verziu a interval výmeny, kliknite hľadať "search". Vhodné oleje sa zobrazia po pár sekundách.
Doporučené oleje -Repsol

Motorové oleje Repsol


Ponuka olejov Repsol
VŠETKO O MOTOROVOM OLEJI - Kontakt: 0910 848 242, 0948 848 242, - 123-CREW © 2010-2015   partneri  *